Chcesz w końcu wejść do branży cybersecurity?

Poznaj fundamenty i przejdź z pewnością siebie rekrutację do nowej pracy

Ty też tak masz?

Co się stanie, jeśli nic nie zmienisz

Jeśli nie podejmiesz dziś decyzji, trudno będzie Ci zmienić branżę.

Bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności, nie będziesz w stanie poprawnie odpowiedzieć na większość pytań podczas rozmowy kwalifikacyjnej. To oznacza, że nie przejdziesz procesu rekrutacyjnego i nie dostaniesz pracy.

Braki w wiedzy będą Cię blokować przed zmianą branży.

Mam dla Ciebie rozwiązanie, które ułatwi Ci wejście w świat cybersecurity

Poznaj 5 obszarów, z którymi z pewnością będziesz mieć styczność w pracy w IT security.

Z tą fundamentalną wiedzą z powodzeniem przejdziesz rekrutację, zdobędziesz nową pracę i odnajdziesz się w zespole podczas wykonywania codziennej pracy. Od tematów sieciowych przez język SQL (baz danych) i administrację systemami Linux / Windows do podstawowych koncepcji bezpieczeństwa.

"Sam zaczynałem od ZERA. Byłem DJ’em a potem rozpocząłem pracę w cybersecurity. "
Maciej Kofel
Twórca Kursów

JESTEŚ TERAZ TUTAJ

Obecnie nie wiesz, od czego zacząć naukę, aby wejść do branży IT Security. Masz braki. Nie przeszedłbyś rekrutacji.

GDZIE BĘDZIESZ PO PRZEROBIENIU KURSU

Po ukończeniu kursu, będziesz znał teorię i praktykę. Masz silne fundamenty do pracy w cybersecurity. Możesz rozpocząć karierę w branży IT.

Dlaczego warto abyś dołączył do tego szkolenia ?

Nawet jeśli zaczynasz od zera. Przeprowadzimy Cię przez cały proces nauki. Wiedza jest poukładana. Uczysz się tylko tego co konieczne w usystematyzowany sposób.

Damy Ci umiejętności, dzięki którym zwiększysz pewność siebie i śmiało 

Nasz kurs jest prowadzony przez doświadczonych ekspertów, którzy przekazują wiedzę w sposób staranny i zrozumiały. Dzięki temu zdobędziesz solidne podstawy i będziesz mógł efektywnie wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Kurs oferuje praktyczne podejście do nauki, z licznymi ćwiczeniami i laboratoriami. Dzięki temu nie tylko zrozumiesz teorię, ale także nauczysz się, jak zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

Kurs oferuje wsparcie zarówno przez grupę na Facebooku oraz kanał na Discord. Masz bezpośredni kontakt z mentorami. Dzięki temu, zawsze możesz liczyć na pomoc i odpowiedzi na swoje pytania.

Dla kogo stworzyłem szkolenie
Security Starter?

Co otrzymasz dołączając teraz do szkolenia?

Ale to nie wszystko.
Dołączając dziś do szkolenia,
otrzymasz również:

Zobacz opinie zadowolonych kursantów

Bardzo polecam ten kurs dużo wiedzy i praktyki. Można liczyć na pomoc w każdej sytuacji po przez grupę na fb oraz przez kontakt z mentorami. Bardzo polecam dla osób początkujących takich jak ja i zapewne dla osób które chcą usystematyzować swoją wiedzę.
Patrycja Kloc
IT Security Officer
Naprawdę warto wykupić u Was Starter bo poziom wiedzy jest niesamowity 🙂 i nawet jeśli ktoś, tak jak ja już, posiada wiedzę z wybranych zakresów to będzie miło zaskoczony tym kursem 🙂 bo odkryje, że jednak nie do końca te tematy rozumiał 🙂 dzięki śliczne za stworzenie takiego kursu, jestem wam bardzo wdzięczna 🙂 oby tak dalej!
Monika Szychowska
Security Engineer
Dołączając do kursu Security Starter nie myślałem poważnie o zmianie swojego dotychczasowego zatrudnienia szybciej niż po studiach. W poniedziałek (21.03) miałem rozmowę do SOC, a większość pytań o które pytali rekruterzy była na szkoleniu prowadzonym przez Maćka, Krystiana, Kubę, Kubę i Marcina. W tym miejscu chciałbym wam wszystkim i każdemu z osobna podziękować za olbrzymią dawkę wiedzy, którą mogłem wykorzystać w pracy, na studiach jak i podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Robicie dobrą robotę pozwalając swoim "niedoświadczonym adeptom" wejść w mityczny świat Security, gdzie każdy z nas może sprawdzić czym jest bezpieczeństwo i jakie niesie zagrożenia niesie ze sobą świat cyfrowy.
Adrian Smułkowski
IT Specialist
Kurs rozpocząłem jako laik w świecie IT. Nie znałem pojęć związanych z sieciami i protokołami, nigdy nie korzystałem z linuxa, cmd czy powershella. Po wstępnej rozmowie z Maciejem zdecydowałem się na kurs. Juz w pierwszych dwóch tygodniach miałem przerobione blisko 50% kursu ponieważ tak mnie wciągnął. Zrozumiałem że świat IT to nie tylko liczby i linie nie zarozumiałego kodu. Lekcje są bardzo treściwe i dostarczają ogrom wiedzy. Dla osób niezdecydowanych chciałbym powiedzieć - warto. Serdecznie dziękuję Maćkowi i wszystkim prowadzącym za ten kurs i przekazana wiedzę.
Kacper Czech
IT Security Specialist

Ile wynosi inwestycja w szkolenie?

Tylko teraz możesz dołączyć do kursu w TAK NISKIEJ cenie.
z okazji otwarcia kolejnego naboru1999 zł brutto

TA OFERTA OBOWIĄZUJE TYLKO DO 23.02 DO GODZINY 20:00

Po tym czasie już nie dołączysz.
Wrócimy z naborem dopiero za kilka miesięcy i na zupełnie innych warunkach.

ZOSTAŁO NAPRAWDĘ NIEWIELE CZASU

Co czeka na Ciebie
w kursie Security Starter

5 modułów, które odkryją dla Ciebie zagadnienia takie jak:

Sieci

Zanurz się w świat sieci komputerowych z naszym kursem Security Starter.
Poznasz podstawy sieci, różnice między TCP a UDP, funkcje switcha i routera. Dowiesz się, jak zabezpieczyć sieć na różnych warstwach, co to jest Firewall i jak działa IPS. Zrozumiesz, dlaczego separacja, jak w DMZ, jest ważna. Na koniec, nauczysz się, jak przeprowadzić atak ARP Poisoning. Zgłęb tajniki sieci komputerowych z nami!

Windows

Odkryjesz tajemnice systemu Windows.
Nauczysz się, jak wybrać odpowiednią wersję systemu, jak go zainstalować i poruszać się po nim. Poznasz procesy i wątki, dowiesz się, jak zarządzać siecią i korzystać z PowerShell. Zgłębisz temat wirtualizacji i systemów serwerowych, a także dowiesz się, co to jest domena i jak korzystać z Windowsa w chmurze Azure. Na koniec, odkryjesz tajniki Windows 11. Zdobądź praktyczne umiejętności z zakresu systemu Windows!

Linux

Poznaj różne dystrybucje systemu Linux.
Naucz się instalować system na maszynie wirtualnej i zrozum podstawy jego budowy. Dowiedz się, jak zarządzać użytkownikami, konfigurować sieć i instalować dodatkowe oprogramowanie. Naucz się operacji na plikach i katalogach, dowiedz się o prawach dostępu do plików i dowiązaniach symbolicznych. Zgłęb temat usług i procesów w systemie, poznaj możliwości ssh[d] i vim. Naucz się podstaw skryptów bash i uruchamiania skryptów Python. Na koniec, odkryj Docker i crontab. Zdobądź praktyczne umiejętności z zakresu systemu Linux!

SQL

Poznaj różne rodzaje baz danych, ich silniki i zrozum, jak działają bazy SQL.
Nauczysz się tworzyć pierwsze zapytania, pobierać i filtrować dane, a także stosować zaawansowane techniki filtrowania. Zdobędziesz umiejętności sortowania danych, korzystania z funkcji skalarych i agregujących, grupowania danych i łączenia tabel. Nauczysz się modyfikować dane i elementy bazy danych. Zgłębisz temat Profilera, widoków i procedur składowanych. Na koniec, dowiesz się o podstawach bezpieczeństwa, takich jak sql injection, i nauczysz się tworzyć aplikacje z bazami danych.

Podstawy IT security

Dowiesz się, dlaczego bezpieczeństwo jest tak ważne.
Zrozumiesz koncepty takie jak CIA, podatność, CVE, CVSS i OWASP TOP 10. Poznasz różne ścieżki kariery w branży bezpieczeństwa, takie jak SOC, Vulnerability Management i Pentester. Nauczysz się korzystać z technicznych narzędzi wspomagających bezpieczeństwo i VirtualBox. Przez praktyczne laboratoria, nauczysz się, jak przeprowadzać ataki na infrastrukturę i hasła, a także ataki na aplikacje webowe. Zdobądź praktyczne umiejętności z zakresu bezpieczeństwa IT!

Poznaj fundamenty cybersecurity
i wejdź pewnym krokiem do branży

Zobacz przykładowe lekcje

W takiej formie przygotowane jest szkolenie.Zobacz przykładowe lekcje już teraz i zobacz, czy odpowiada Ci taka forma nauki.

Lekcja: TCP vs UDP

Lekcja: Prawa dostępu do plików

Lekcja: Lost Password

Jak wygląda platforma kursowa od środka

Lekcje znajdziesz na platformie szkoleniowej, na której:

 • Po dołączeniu do szkolenia otrzymasz dane do logowania do platformy
 • Lekcje są uporządkowane według modułów
 • Możesz się uczyć z dowolnego miejsca. Dostęp masz z poziomu komputera lub telefonu – wystarczy dostęp do internetu
 • Znajdziesz opisy do lekcji i wszystkie skrypty
 • W każdej chwili możesz wrócić do wybranej lekcji
 • W momencie, gdy dodane zostaną materiały lub aktualizacje lekcji, dostaniesz do nich automatyczny dostęp

Poza dostępem do platformy kursowej otrzymasz również dostęp do grupy na Facebooku i kanału na Discord, gdzie:

 • Dołączysz do wspaniałej polskiej społeczności w temacie cybersecurity
 • Możesz bezpośrednio skontaktować się z mentorami kursu
 • Będziesz mieć możliwość zadawania pytań do szkolenia
 • Dostaniesz jeszcze więcej przydatnych materiałów i newsów ze świata cybersecurity
 • Poznasz innych życzliwych kursantów i będziesz mieć możliwość wymiany doświadczeń

Zespół Security Starter
(z nimi spotkasz się na kursie)

Jakub Majka - Sieci

Inżynier sieci, pasjonata nowych technologii.

O tym, że będzie tworzyć sieci wiedział już w szkole średniej, gdzie już wtedy zrobił CCNA i podchodził do certyfikacji CCNP. Pierwsze kroki stawiał u małego operatora, gdzie tworzył sieci światłowodowe. Później był odpowiedzialny za tworzenie oraz obsługę różnej wielkości sieci biznesowych – od małych, takich jak restauracje/galerie, po duże kompleksy biznesowe.

Obecnie realizuje się jako Główny Administrator Sieci w międzynarodowej korporacji, tworząc nowoczesne sieci Data Center, sieci LAN, a także dbając na każdym kroku o ich bezpieczeństwo, i próbując zautomatyzować każde swoje zadanie.

Prywatnie ojciec dwójki małych dzieci, fan zdrowego trybu życia, oraz początkujący bloger.

Krystian Brożek - SQL

Trener z wieloletnią praktyką w zakresie nauczania technologii w obszarze IT, programista fullstack, ze szczególnym uwzględnieniem zakresu baz danych.

Specjalista, nauczyciel i partner biznesowy, który z wiedzą, umiejętnościami, pasją i zaangażowaniem wprowadza swoich słuchaczy w świat programowania. Współpracował m. in. z takimi partnerami jak Apple, czy BZ WBK.

Ukończył studia wyższe na kierunku Informatyka, ze specjalizacją z zakresu Inżynierii systemów uzyskując stypendium naukowe. Zrealizował liczne certyfikowane szkolenia, m.in. Microsoft SQL Server i ISTQB. Jest współzałożycielem Sekcji Szkoleniowej Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej „4S”. Zarządzał działem IT oraz Marketingu i promocji w ramach organizacji Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Wspiera w rozwoju kompetencji klientów indywidualnych, przedsiębiorców, organizacje publiczne. Prowadzi działalność szkoleniową w prywatnych i publicznych organizacjach edukacyjnych, aktywnie uczestniczył także w procesie kształcenia w ramach fundacji Uniwersytet Dzieci. 

Jakub Plusczok - Windows

Jeden z założycieli grupy 17 53c.

Przygodę z IT rozpoczynał grając w Sapera na Windowsie 3.1. Absolwent Politechniki Śląskiej.

Początkowo związany z branżą pogrzebową, później browarnianą i poligraficzną. Obecnie pentester.

Prelegent na licznych konferencjach – zaczynał na MTS chyba w 2008 roku (kto to jeszcze pamięta… i mówił o chmurach).

W Sapera gra nadal.

Marcin Zięciak - Linux

Wieloletni użytkownik systemów spod znaku pingwina i nie tylko. Swoją przygodę z administracją serwerami rozpoczął od NetBSD, nie pomijając jednak innych systemów z tej rodziny (FreeBSD i OpenBSD), choć uległ urokowi Debiana.

Życie zawodowe dzieli pomiędzy pracę zdecydowanie nie związaną z IT oraz prowadzenie własnej działalności mocno związanej z informatyką.

Pierwsze spotkania z systemem innym niż Windows miały miejsce na długo przed pojawieniem się Youtube oraz masy poradników, a zdobywanie wiedzy odbywało się poprzez żmudne RTFM.

Do dziś praktykujący użytkownik IRCa.

Nowoczesny admin z podstawami zaczerpniętymi w latach, gdy Linux był dla ogółu abstrakcją.

Maciej Kofel - Podstawy IT security

Nazywam się Maciej Kofel i prowadzę Szkołę Security gdzie pomagam ludziom wejść do branży cybersecurity. W branży IT security działam od 2011 roku. Pracowałem w działach defensywnych, jak również ofensywnych w wielu branżach.

Pomogłem już dziesiątkom osób które chcą wejść do branży za pomocą moich (i nie tylko) kursów oraz wsparciu w procesie rekrutacyjnym. Pomagam w lepszym zrozumieniu swojej sytuacji, wyznaczeniu celów w pracy cybersecurity oraz w budowie rozpoznawalnej (przez rekruterów i branżę) marki osobistej.

Sam przeszedłem taką ścieżkę więc wiem jak pomóc w ciężkich wyborach kierunku rozwoju.

Moją misją jest dostarczanie prostej do przyswojenia wiedzy oraz pomoc kursantom w zdobyciu swojej pierwszej pracy w cyberbezpieczeństwie.

Pomogłem już dziesiątkom osób które chcą wejść do branży za pomocą moich (i nie tylko) kursów oraz wsparciu w procesie rekrutacyjnym.

Firmy w których pracują nasi kursanci

Jak wygląda platforma kursowa od środka

Sieci

 • Podstawy sieci komputerowych
 • Model ISO/OSI
 • TCP vs UDP
 • Wstęp do switch vs router
 • Czym jest switch ?
 • Wstęp do routerów
 • Czym jest oraz jak działa router?
 • Segmentacja sieci
 • VLAN’y w praktyce
 • ACL – zabezpieczamy ruch do warstwy 4
 • Bezpieczeństwo warstwy drugiej
 • Czym jest Firewall ?
 • NGFW – Must-have każdej organizacji
 • Czym jest i jak działa IPS ?
 • Wstęp do VPN
 • DMZ – dlaczego separacja jest istotna ?
 • Mikrosegmentacja w sieciach
 • Data Center
 • Wstęp do sieci WiFi
 • Odwracamy role – ARP
 • Poisoning w 5 minut
 • Praca domowa

Windows

 • Którą wersję Windowsa wybrać?
 • Instalacja w VirtualBox
 • Poruszanie się po systemie
 • Jak zainstalować program?
 • Panel sterowania
 • Procesy i wątki
 • Serwisy
 • Uprawnienia
 • Co to jest rejestr?
 • Zarządzanie siecią
 • Logi
 • PowerShell
 • WSL (WSL2)
 • BitLocker
 • Przydatne programy i skróty klawiszowe
 • Wirtualizacja
 • Systemy serwerowe
 • Co to jest domena?
 • Windows w chmurze czyli AZURE
 • IIS
 • Odznaka
 • Lost Password (Bonus)
 • Privilege escalation (Bonus)
 • Windows 11 (HyperV) (Bonus)
 • Windows 11 (VirtualBox) (Bonus)
 • Windows 11 (Ustawienia) (Bonus)”

Linux

 • Czym właściwie jest Linux – przegląd dystrybucji
 • Instalacja systemu na maszynie wirtualnej
 • Podstawy budowy systemu
 • Użytkownicy w systemie (su, sudo, adduser)
 • Konfiguracja sieci (ip, resolvconf, dhclient)
 • Instalacja dodatkowego oprogramowania (apt, dpkg)
 • Operacje na plikach i katalogach
 • Operacje na plikach tekstowych
 • Prawa dostępu do plików (oraz suid i guid)
 • Dowiązania symboliczne i twarde
 • Triki, sztuczki i pożyteczne narzędzia w linii komend (zmienna PATH)
 • Wyszukiwanie plików w systemie
 • Usługi w systemie
 • Procesy w systemie
 • Słów kilka o ssh[d] (konfiguracja i możliwości)
 • vim nie taki straszny, jak go malują
 • Podstawy skryptów bash, uruchamianie skryptów Python
 • Docker
 • crontab – czyli automatyzacja zadań
 • netcat

SQL

 • Czym są bazy danych, jakie są ich rodzaje i do czego służą
 • O różnych silnikach baz danych
 • Wstęp do baz SQL’owych (relacyjnych)
 • Pierwsze zapytanie i przygotowanie do pracy – MSSQL
 • Pobieranie danych (SELECT i FROM, aliasy, top/limit, distinct) cz.1
 • Pobieranie danych (SELECT i FROM, aliasy, top/limit, distinct) cz. 2
 • Filtrowanie danych (WHERE, operatory, between)
 • Zaawansowane filtrowanie danych (AND, OR, NOT)
 • Zaawansowane filtrowanie danych (LIKE)
 • Dobre praktyki tworzenia zapytań – wstęp
 • Sortowanie danych
 • Funkcje zwykłe (skalarne)
 • Funkcje agregujące
 • Grupowanie danych
 • Łączenie tabel – teoria
 • Łączenie tabel – praktyka
 • Modyfikowanie danych (insert/update/delete)
 • Modyfikowanie elementów bazy danych (create/alter/drop)
 • Profiler
 • Widoki
 • Procedury składowane
 • Podstawy bezpieczeństwa (sql injection, widoki i procedury)
 • Wytwarzanie aplikacji z bazami danych
 • Architektura aplikacji z bazami danych
 • Ćwiczenia dodatkowe
 • Odznaka
 • Rozmowa Kwalifikacyjna (Bonus)

Podstawy IT security

 • Dlaczego bezpieczeństwo jest ważne?
 • CIA
 • Podatność
 • CVE i źródła
 • CVSS
 • OWASP TOP 10
 • 3 Projekty OWASP
 • Ścieżki kariery – wprowadzenie
 • SOC
 • SOC
 • Vulnerability Management
 • Pentester
 • Techniczne wspomagacze bezpieczeństwa
 • VirtualBox (lab)
 • Ataki na infrastrukturę (lab)
 • Ataki na hasła
 • Ataki na Aplikacje Webowe

Inwestycja w szkolenie zwróci Ci się
już po pierwszej wypłacie i to 4-krotnie

Inwestycja w kurs Security Starter to 1227 zł brutto.
Osoba startująca w cybersecurity może liczyć na start na wypłatę ok. 8,5 tys zł brutto.
Łatwo policzyć, że inwestycja zwróci Ci się już po pierwszej wypłacie I to czterokrotnie 🙂

Dokonaj zmiany. Zainwestuj w siebie. Znajdź pracę, która da Ci satysfakcję i godne zarobki.

Wejdź razem z nami do branży cybersecurity

Nie mam czasu przerabiać szkolenia

Rozumiem, że teraz pracujesz i chyba jak każdy nie masz czasu.

Dlatego przygotowaliśmy szkolenie tak, aby w możliwie krótkim czasie przekazać Ci jak najwięcej informacji potrzebnych na start.

Szkolenie możesz przerabiać, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Na telefonie, tablecie lub komputerze. Wystarczy dostęp do Internetu.

Możesz oglądać lekcje w przerwie w pracy, podczas podróży (jako pasażer), albo w kazdej innej wolnej chwili.

Wystarczy 10-15 minut, by obejrzeć jedną lekcję i być do przodu.

Pamiętaj też, że dostęp do kursu jest dożywotni. Możesz do niego wrócić kiedy tylko chcesz.
Nie musisz od razu siadać i przerabiać kursu w jeden weekend. Szkolenie możesz rozłożyć sobie nawet na kilka tygodni.

Oczywiście, im wcześniej przerobisz materiał, tym wcześniej będziesz gotów zmienić pracę 🙂

Dołącz do nas dziś.
Zrób pierwszy krok do zmiany branży

Co jeśli nie kurs Security Starter?


Oczywiście, dalej możesz robić to co teraz, nic nie zmieniać i wciąż być niezadowolonym z pracy.

Możesz uczyć się z internetu wyrywkowych informacji, które nie dają Ci kompleksowego przygotowania.

Możesz uczyć się sam, bez wsparcia mentorów i innych uczestników, którym mógłbyś zadać pytanie.

Możesz błądzić i zastanawiać się nad zmianą branży przez kolejne 2 lata…

Nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać


A co jeśli mi się nie spodoba? Czy mam gwarancję? Jeśli Security Starter Ci się nie spodoba, zwrócę Ci pieniądze.

Jesteśmy pewni jakości szkolenia, dlatego dajemy Ci 100% gwarancji satysfakcji.

Uważasz inaczej? W ciągu 14 dni od daty zakupu bez podania żadnych przyczyn, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Wystarczy napisać na maila maciej.kofel@szkolasecurity.pl

FAQ
Częste pytania i odpowiedzi

Napisz do mnie (maciej.kofel@szkolasecurity.pl) i napisz co potrzebujesz. Jeżeli firma potrzebuje faktury proforma, daj znać.

Dostęp do materiałów masz od razu po zakupie. Masz pełną swobodę w przerabianiu lekcji, robisz je wtedy kiedy chcesz i możesz. Nie wymagamy obecności w konkretnym dniu o konkretnej porze. Dodatkowo, LiveCall’e Szkoły Security są nagrywane więc jeżeli z jakichś przyczyn nie możesz uczestniczyć to nic Cię nie omija. Nagrania możesz zobaczyć na platformie.

Kurs jest w formie wideo. Nagrania zamieszczone są na platformie. Po otrzymaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta. Poza nagraniami wideo dostępne są pliki do pobrania (kod źródłowy, slajdy, pliki tekstowe, odnośniki do zewnętrznych materiałów, etc). Dodatkowo jako uczestnik kursu otrzymujesz możliwość uczestniczenia w SSO (Szkoła Security Online) spotkani dla kursantów które odbywa się co miesiąc.

Otrzymasz dostęp do kursu, wszystkich materiałów w niej zawartych oraz przyszłych aktualizacji. (a raczej tak długo jak będzie istniał Program Security Starter). Po zakończonym programie zatrzymasz również dostęp do zamkniętej grupy uczestników.

Kurs został tak skonstruowany żeby osoby z minimalną wiedzą mogły z niego wyciągnąć jak najwięcej.

W razie wątpliwości możesz dołączyć do kursu i zrezygnować w ciągu 14 dni, jeśli będzie zbyt trudny, a ja zwrócę Ci pieniądze.

To też zależy. Zobacz agendę i szczerze odpowiedz sobie na pytanie czy na pewno wszystko wiesz? Czy masz jakieś braki z poszczególnych dziedzin?

Jeśli nie masz pewności, możesz dołączyć do kursu i zrezygnować w ciągu miesiąca, jeśli będziesz się nudzić, a ja zwrócę Ci pieniądze.

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli:

Co otrzymasz dołączając teraz do szkolenia?

oraz bonusy

Inwestycja w szkolenie zwróci Ci się
już po pierwszej wypłacie i to 4-krotnie

Dołącz dziś i zrób pierwszy krok do zmiany branży

Pamiętaj, że masz gwarancję satysfakcji. Jeśli uznasz, że kurs nie jest dla Ciebie,
to w ciągu 14 dni od zakupu możesz go zwrócić.


Oddamy Ci kasę bez zbędnych pytań. Wystarczy napisać na maila.

Zobacz opinie zadowolonych kursantów

Lekcje są poprowadzone bardzo szczegółowo, krok po kroku. Fajnie, że są wytłumaczone takie proste podstawowe rzeczy jak skróty klawiszowe, używanie vima. Podoba mi się, że prowadzący są bardzo responsywni, odpowiadają w tygodniu i w weekendy.
Anna Beata Karwacka
Kursantka
Kurs zaszczepił we mnie tak zwanego bakcyla i pokazał gdzie szukać (co jest bardzo pomocne). Ma bardzo dobrą cenę, a za nią oferuje naprawdę solidne podstawy. Dzięki Maćkowi już wiem w którym kierunku będę szedł. Podsumowując, jest to BARDZO dobry start, start w security.
Kacper Nosko
IT Specialist
Jestem absolwentem studiów podyplomowych z tej dziedziny i żałuję, że nie przeszedłem tego kursu wcześniej, przed skorzystaniem z oferty uczelni. W mojej opinii kurs daje bardzo solidne podstawy do zgłębiania cyberbezpieczeństwa, właśnie tej wiedzy trochę mi brakowało w trakcie zajęć na uczelni, które moim zdaniem były skierowane do osób bardziej zaawansowanych w tej dziedzinie. Kurs Security Starter to dla mnie bezcenna możliwość uzupełnienia braków, stworzenia fundamentów. Dzięki niemu uporządkowałem również już zdobytą wiedzę. Będę gorąco polecał go każdemu, kto chce rozpocząć lub kontynuować karierę w cyberbezpieczeństwie, bądź chce dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.
Damian Grodziński
Security Engineer
Kurs ewidentnie dla osób początkujących, którzy nie mieli do czynienia z praktycznie żadną dziedziną w sferze analizy, ochrony czy monitoringu systemów lub komputerów. Mogę powiedzieć, że kurs „prowadzi Cię za rękę” poprzez systemy operacyjne i bazę danych. Krok po kroku wyjaśnione jest gdzie i na co należy zwrócić uwagę, żeby nie dać się oszukać. Kurs zdecydowanie polecam dla osób, które chcą iść drogą informatyki śledczej oraz tym którzy zajmują się zbieraniem, analizą i wykorzystywaniem dowodów elektronicznych w postępowaniach cywilnych i karnych. Ponadto, kurs jest bardzo dobrym przygotowaniem pod dziedzinę jaką jest bezpieczeństwo teleinformatyczne. Zdecydowanie dla osób, które zajmują się ochroną komputerów i danych przed kradzieżą lub niewłaściwym wykorzystaniem. Cena – bardzo mała w stosunku do zdobytej wiedzy jak również i do innych kursów będących na rynku.
Przemek Rokicki
Kursant

© Copyright 2024 Szkoła Security

Polityka Prywatności | Regulamin